Szkolenia okresowe dla kierowców zawodowych w Gdańsku

Szkolenie okresowe dla kierowców zawodowych – Gdańsk

Kurs okresowy dla kierowców zawodowych na przewóz osób i rzeczy


Cena
Szkolenie okresowe na przewóz rzeczy kat. C1, C1+E, C i C+E:
700 zł
Osoby, które uzyskały prawo jazdy kategorii C przed 10 września 2009 r. lub ukończyły kurs kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej lub zwykłej na kat. C1, C1+E, C i C+E

Szkolenie okresowe na przewóz osób kat. D1, D1+E, D i D+E: 700 zł
Osoby, które uzyskały prawo jazdy kategorii D przed 10 września 2008 r. lub ukończyły kurs kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej lub zwykłej na kat. D1, D1+E, D i D+E


Tryb kursu i zapisy

Aby zapisać się na kurs należy wyrobić w swoim urzędzie miasta lub gminy PKZ (Profil kierowcy zawodowego).  Link do procedury wydania PKZ:

https://www.gdansk.pl/urzad-miejski/wydzial-komunikacji/procedury/profil-kierowcy-zawodowego,a,220617

Aby wyrobić PKZ wcześniej należy zrobić badania lekarskie i psychologiczne oraz 1 kolorową fotografię o wymiarach 35×45 mm.

 • Kurs można odbywać każdego dnia w godzinach otwarcia biura.
 • kurs trwa 5 dni roboczych.
 • Egzaminu po tym kursie nie obowiązuje.

Zapisy i informacje:  tel. biuro +48 737 488 044

Zapisz się telefonicznie lub przez e-mail

Terminy rozpoczęcia – codziennie


Badania lekarskie i psychologiczne:

Pracownia Psychologiczna
PSYCHOVITA Barbara Pek

ul. Budowlanych 27a
80-298 Gdańsk Kokoszki

telefon: 531-330-330
e-mail: kontakt@psychovita.pl


Szkolenia okresowe dla kierowców – Gdańsk i całe Trójmiasto

Szkolenie okresowe to obowiązkowe szkolenie dedykowane dla kierowców transportu drogowego. Dotyczy ono przede wszystkim kierowców posiadających kategorię C (przewóz towarów) oraz kategorię D (przewóz osób). Szkolenia okresowe dla kierowców zawodowych mają na celu przedłużenie ważności prawa jazdy kategorii C lub D. Chodzi o przedłużenie tzw. kodu 95, który uprawnia do przewozu drogowego rzeczy i osób. Szkolenie okresowe na TIR nie kończy się egzaminem. Po odbytym kursie ośrodek aktualizuje Profil Kierowcy Zawodowego danej osoby w celu wymiany prawa jazdy na nowe.

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami do kursu okresowego dla kierowców zawodowych w Gdańsku mogą przystąpić kandydaci, którzy posiadają PKZ (Profil Kierowcy Zawodowego). Jest on wydawany na podstawie orzeczenia lekarskiego i psychologicznego o braku przeciwwskazań do pracy na stanowisku kierowcy. PKZ można pobrać w Wydziale Komunikacji właściwym do miejsca zamieszkania kandydata na zawodowego kierowcę.

Jak wygląda szkolenie okresowe kierowców z Gdańska w OSK Artom?

Szkolenia okresowe C, C+E i D dla kierowców zawodowych trwają 35 godzin. Zajęcia teoretyczne obejmują:

 • część podstawową – 21 godzin,

 • część rozszerzoną – 14 godzin.

W części rozszerzonej szczegółowa tematyka zajęć jest określana na podstawie zakresu obowiązków kierowcy. Szkolenia okresowe na przewóz rzeczy i osób mogą być prowadzone w cyklu po 7 godzin dziennie przez minimum 5 dni. Szkolenie na przewóz osób i rzeczy można oczywiście rozłożyć na więcej dni, a nawet na całe 5 lat.

Kierowcy wykonujący przewóz drogowy są zobowiązani przechodzić kurs dla kierowców zawodowych co 5 lat. Przedłużenie kodu 95 na terenie Gdańska i całego Trójmiasta organizuje OSK Artom.

Przed rozpoczęciem szkolenia należy uzyskać:

 • orzeczenie lekarskie od lekarza medycyny pracy uprawnionego do badań kierowców,

 • orzeczenie psychologiczne od psychologa transportu.

Dlaczego kurs dla kierowców zawodowych z Gdańska w OSK Artom?

Szukasz sprawdzonego ośrodka szkolenia, który organizuje przedłużenie kodu 95, czyli szkolenia okresowe na ciężarówki oraz autobusy na terenie Gdańska. W OSK Artom znajdziesz idealne warunki do nauki i zdobywania kolejnych uprawnień.

Niezależnie od tego, czy potrzebne Ci:

 • szkolenie na przewóz rzeczy (szkolenie okresowe C, C+E),

 • szkolenie na przewóz osób (szkolenie okresowe D),

jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie w tym zakresie.

Organizujemy przede wszystkim:

 • szkolenia okresowe na autobusy,

 • szkolenia okresowe na ciężarówki,

 • szkolenia okresowe na TIR.

Jest kilka powodów, dla których warto wybrać szkolenia okresowe dla kierowców zawodowych organizowane w Gdańsku przez OSK Artom:

 • Dajemy Ci gwarancję, że wszystkie Twoje dokumenty zostaną prawidłowo wypełnione. Fakt odbycia szkolenia okresowego dla kierowców zostanie zgłoszony do Urzędu. Dzięki temu zyskasz pewność, że zdobyte Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej jest w 100% legalne.

 • Zapewniamy sprawną organizację szkolenia okresowego w Trójmieście. Wszystkie zajęcia organizujemy w naszym ośrodku na terenie Gdańska.

 • Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z kursem okresowym dla kierowców zawodowych. Wyjaśnimy wszelkie szczegóły związane ze składaniem wniosku o wymianę dokumentów.

 • Uprościmy wszelkie procedury i formalności, aby w maksymalnym stopniu oszczędzić Twój cenny czas.

Kurs okresowy dla kierowców zawodowych w OSK Artom z Gdańska stanie się dla Ciebie formalnością. Zapraszamy wszystkich chętnych z całego Trójmiasta. Ustalamy elastyczne godziny zajęć. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować się do Twojego planu dnia. Dbamy o profesjonalne podejście oraz zadowolenie wszystkich kursantów.

Kurs dla kierowców zawodowych z Trójmiasta w OSK Artom

OSK Artom z Gdańska posiada blisko 20 lat doświadczenia w zakresie organizacji kursów. Przez naszą szkołę przewinęło się ponad 10 tysięcy kursantów. Najlepszym potwierdzeniem wysokich kompetencji OSK Artom są opinie zadowolonych klientów. Dbamy o nieustanny rozwój i poszerzanie zakresu usług. Właśnie dlatego wprowadziliśmy do oferty szkolenia okresowe dla kierowców z Gdańska.

Naszym priorytetem jest skuteczne przekazywanie wiedzy kursantom. Dlatego zatrudniamy kadrę wykwalifikowanych wykładowców. Dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu kurs okresowy dla kierowców zawodowych staje się czystą formalnością. Stawiamy na bezstresowe szkolenie. Kładziemy duży nacisk na cierpliwość i wyrozumiałość względem wszystkich kursantów. Dbamy również o zapewnienie jak najlepszych warunków do nauki. Doskonale wyposażone i komfortowe sale wykładowe zapewniają maksymalną wygodę nawet podczas kilkugodzinnych zajęć. Kurs dla kierowców zawodowych z Gdańska i Trójmiasta odbywa się praktycznie codziennie. To daje naszym kursantom dużą swobodę.

Szukasz sprawdzonego ośrodka, który organizuje szkolenia okresowe dla kierowców zawodowych? Zależy Ci na sprawnym odbyciu szkolenia w dogodnym dla Ciebie terminie? A może masz dodatkowe pytania dotyczące kursu okresowego dla kierowców zawodowych? Skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci odpowiedzi i pomożemy w sprawnym odbyciu szkolenia.